PEPPLUS pinguldav nähooldus
  • PEPPLUS lifting ja pinguldav hooldus

    55€

Peptiidide kooslus tugevdab, noorendab ja uuendab tõhusalt nahka. Peptiidid ehk valkained on nahas loomupäraselt olemas  ja tagavad naha kvaliteedi. Vananedes peptiidide hulk ja sünteesimine nahas aeglustuvad, mistõttu tasub nahahooldustoodetest otsida nahka noorendavaid peptiide.
Asetüüliheksapeptiidid-8: On botoksilaadse toimega. Vähendab nahas atsetüülkoliini hulka ja seega aeglustab närviimpulsside liikumist lihaskudedesse. Mikrolihased lõõgastuvad ja pindmised kortsujooned silenevad.
Palmioüül pentatepeptiid-4: on kortsujooni vähendava toimega. Parandab naha elastsust ja toimib sarnaselt retinooliga, kuid ei tekita nahaärritust.
Vask tripeptiid-1 (copper tripeptide): eemaldab kudedest kahjustunud kollageeni ja elastiini. Tugevdab naha tüvirakke, kiirendab epidermise uuenemist ja vähendab armide moodustumist.

 

HOOLDUSE TOIME:

  • Pinguldav toime patendeeritud  pinguldav polümeer on toodetud spetsiaalsel tootmismeetodil. “Super lifting polymer” pingildab tõhusalt ning vähendab naha lõtvumist ja kortsujooni.
  • Kuivusjoonte ja kurdude vastane toime- vaskpeptiidid, heksapeptiidid ja palmitoüül-pentapeptiidid tugevdavad tõhusalt kollageeni ja parandavad dermise kvaliteeti.
  • Vananemisvastane  ja valgendav toime– Magusa kompvekipuu viljade ekstraktist saadav toimeaine (Hovenia dulcis) noorendab ja värskendab nahka märgatavalt.
  • Mikrovereringet parandav ja lipolüütiline toime– taimseid ekstrakte, kofeiini ja beetaglükaani toime tasakaalustab naha vereringet ja vähendab liigse rasva ladestumist. Samaaegselt paranevad nii naha elastsus kui ka pinguldatus.
Kuidas hooldus välja näeb:
-Esmalt  naha põhjalik puhastamine
-seejärel segan kokku tõhusa lifting kapsli segu  ja kannan nii näonahale kui ka kaelale
-liftingmaski toimeaeg on 20-30minutit
-maski eemaldamine ja mitme-etapiline järelhooldus
Tundliku või pinnakuiva naha puhul võib hooldus põhjustada lühiajalist punetust. Hooldus võib ka tekitada lühiajalist nahakihelust, mis enamasti möödub mõne minuti pärast peale maski eemaldamist. Kihelus on märgiks toimeainete imendumisest ja nahaainevahetuse kiirenemisest.